İnmode BodyFX
Ana Sayfa / İnmode BodyFX
İnmode BodyFX

bodyfx

BodyFXbölgesel vücut şekillendirme sağlayan ,selülit ve kötü görünümü azaltan  yeni, uzun ömürlü, non-invaziv bir yöntemdir. BodyFX, vücudunuzu yeniden şekillendirir ve  cerrahi yağ aldırma işlemlerine karşı alternatif sunar. BodyFX yağlı ve portakal kabuğu gibi kötü görünümden kolaylıkla kurtulmanızı sağlar.

BODYFX NASIL ÇALIŞIR?

BodyFX klinik olarak kanıtlanmış radyo frekans enerjisi,derin doku ısıtması ve vakumlu negatif basınç gibi farklı yöntemleri bir arada kullanır.Radyo frekans enerjisi cilt ve altında yatan yağ dokusunu ısıtmak ve yağ dokusunu yok etmek için sıcak enerji üretir.

TEDAVİ GÜVENLİ MİDİR ?

RF enerjisi dizisi saniye başına, arka arkaya 1 milyon atış darbe döngüsü yapar. Bu darbeler aşırı gibi gözükse de çok güvenlidir. Konforunuzu  maksimize etmek için vücut ısısı sürekli olarak görüntülenir,aynı zamanda cilt  ısınma bildirimi yapılır. Bu termal görüntüleme maksimum sıcaklık kontrolü sağlar.

KAÇ SEANS GEREKLİDİR?

8 haftalık süre zarfında haftalık tedaviler tavsiye edilmektedir. Kademeli olarak ilk 1-2 seans sonrası uygulama alanında ki değişimler gözlemlenebilir.  Ayrıca cilt yüzeyi anında  daha yumuşak ve pürüzsüz hissedilir.

UYGULAMA SONRASI NASIL BİR PROSEDÜR İZLENMELİDİR?

BodyFX için kesinlikle nekahat dönemi yoktur. Öğle yemeği arası yapılabilecek bir işlemdir. Hasta tedavi sonrası 1-2 saat kadar ,uygulama yapılan bölgede hafif sıcaklık ve kızarıklık fark edecektir. Hissedilen sıcaklık derin doku masajı hissi ile aynıdır ve günlük normal aktiviteleri kesinlikle engellemeyecektir.

Dr Bahar Kahraman Facebook Dr Bahar Kahraman Twitter Dr Bahar Kahraman Google Plus Dr Bahar Kahraman Youtube
Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Selin Sitesi D Blok Kat 3 D:6 Nilüfer / BURSA